پایگاه خبری پلیس/ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی مرودشت، فردی که با ارائه پرینت جعلی بانکی 80 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
 
سردار رهام‌بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس با اعلام این خبر، اظهارداشت: در پی ارجاع چند فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری به پلیس آگاهی شهرستان مرودشت، موضوع شناسایی و دستگیری متهم به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وی افزود: بنا به اظهارات شکات، فردی به عنوان خریدار عمده گوجه‌ فرنگی پس از خرید محصول از کشاورزان با ارائه پرینت جعلی بانکی، از آنان کلاهبرداری کرده است.
این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران با انجام اطلاعات فنی و پلیسی موفق شدند متهم را در یکی از محلات مرودشت شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهم در تحقیقات اولیه پلیسی به 80 میلیارد ریال کلاهبرداری با این شیوه اعتراف کرده است، گفت: تا کنون 12 نفر از شکات این پرونده شناسایی شده‌اند.
سردار حبیبی با بیان اینکه با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شد، گفت: سهل‌انگاری و عدم رعایت قوانین و مقررات در انجام فعالیت‌های اقتصادی از عوامل زمینه‌ساز کلاهبرداری است.

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online