پايگاه خبري پليس/ با تلاش کارآگاهان پليس آگاهي مرودشت، فردي که با ارائه پرينت جعلي بانکي 80 ميليارد ريال از شهروندان کلاهبرداري کرده بود، دستگير شد.
 
سردار رهام‌بخش حبيبي، فرمانده انتظامي استان فارس با اعلام اين خبر، اظهارداشت: در پي ارجاع چند فقره پرونده با موضوع کلاهبرداري به پليس آگاهي شهرستان مرودشت، موضوع شناسايي و دستگيري متهم به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.
وي افزود: بنا به اظهارات شکات، فردي به عنوان خريدار عمده گوجه‌ فرنگي پس از خريد محصول از کشاورزان با ارائه پرينت جعلي بانکي، از آنان کلاهبرداري کرده است.
اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد: ماموران با انجام اطلاعات فني و پليسي موفق شدند متهم را در يکي از محلات مرودشت شناسايي و وي را در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کنند.
فرمانده انتظامي استان فارس با بيان اينکه متهم در تحقيقات اوليه پليسي به 80 ميليارد ريال کلاهبرداري با اين شيوه اعتراف کرده است، گفت: تا کنون 12 نفر از شکات اين پرونده شناسايي شده‌اند.
سردار حبيبي با بيان اينکه با اشاره به اينکه متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و با قرار صادره روانه زندان شد، گفت: سهل‌انگاري و عدم رعايت قوانين و مقررات در انجام فعاليت‌هاي اقتصادي از عوامل زمينه‌ساز کلاهبرداري است.

آخرين خبر فارس در اينستاگرام :
https://instagram.com/fars.online