باشگاه خبرنگاران/ سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر البرز از کشف بیش از ۹۰ کیلوگرم هروئین از سوداگران مرگ در شهرستان ملارد خبر داد.

سرهنگ علی سلیم پور، سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر البرز گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع هروئین، به صورت گسترده در غرب استان تهران و البرز مطلع شدند.
وی افزود: ماموران با تحت نظر قرار دادن این متهم و نیز رصد فعالیت هایش دریافتند که وی درصدد انتقال مواد مخدر با استفاده از خودرو پراید و توزیع آن در بین مشتریانش است که بلافاصله این موضوع به پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد اعلام شد.
سرهنگ سلیم پور گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و ملارد پس از اخذ مجوز قضایی به محل اعزام و متهم اصلی را که با خودروی پراید قصد خروج از منزلش را داشت دستگیر کردند.
سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر البرز افزود: در این عملیات، ۳ همدست دیگر این متهم که در منزل وی بودند، دستگیر و در بازرسی از آنجا ۹۰ کیلو و ۳۰۰ گرم هروئین کشف شد.
وی گفت: از سوداگران مرگ یک دستگاه خودرو سمند و پراید توقیف و به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد منتقل شد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday