باشگاه خبرنگاران/ سرپرست پليس مبارزه با موادمخدر البرز از کشف بيش از ۹۰ کيلوگرم هروئين از سوداگران مرگ در شهرستان ملارد خبر داد.

سرهنگ علي سليم پور، سرپرست پليس مبارزه با موادمخدر البرز گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتي از فعاليت فردي در امر تهيه و توزيع هروئين، به صورت گسترده در غرب استان تهران و البرز مطلع شدند.
وي افزود: ماموران با تحت نظر قرار دادن اين متهم و نيز رصد فعاليت هايش دريافتند که وي درصدد انتقال مواد مخدر با استفاده از خودرو پرايد و توزيع آن در بين مشتريانش است که بلافاصله اين موضوع به پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان ملارد اعلام شد.
سرهنگ سليم پور گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و ملارد پس از اخذ مجوز قضايي به محل اعزام و متهم اصلي را که با خودروي پرايد قصد خروج از منزلش را داشت دستگير کردند.
سرپرست پليس مبارزه با موادمخدر البرز افزود: در اين عمليات، ۳ همدست ديگر اين متهم که در منزل وي بودند، دستگير و در بازرسي از آنجا ۹۰ کيلو و ۳۰۰ گرم هروئين کشف شد.
وي گفت: از سوداگران مرگ يک دستگاه خودرو سمند و پرايد توقيف و به همراه مواد مکشوفه به پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد منتقل شد.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday