باشگاه خبرنگاران/ رئيس دانشگاه علوم پزشکي آذربايجان غربي از شناسايي ۵۹ بيمار جديد کرونايي طي ۲۴ ساعت گذشته در مهاباد خبر داد.

جواد آقازاده، رئيس دانشگاه علوم پزشکي و خدمات درماني آذربايجان غربي گفت: در شبانه روز گذشته متاسفانه ۵۹ بيمار کرونايي جديد در مهاباد شناسايي شدند و با فوت چهار نفر ديگر آمار جان باختگان در اين شهرستان به ۲۱۸ نفر افزايش يافت.
وي افزود: در حال حاضر تعداد کل بستري‌هاي مربوط به بيماري‌هاي سندرم حاد تنفسي در آذربايجان غربي به ۱۷۰۹ نفر رسيده است که از اين تعداد هزار نفر مشکوک و ۷۰۹ نفر مبتلا به کرونا هستند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي آذربايجان غربي تصريح کرد: تعداد بستري‌شدگان در آي‌سي‌يو نيز ۲۹۵ نفر بوده که از اين تعداد، ۹۹ نفر به دستگاه تنفس مصنوعي متصل هستند.
وي با اشاره به افزايش ۱۸ نفري تعداد فوت شدگان بر اثر بيماري کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته در آذربايجان غربي، اضافه کرد: تعداد کل فوت شدگان در استان به ۲۱۵۳ نفر رسيده که روند افزايشي آنان بسيار خطرناک است.
آقازاده در ادامه از شهروندان خواست دستورالعمل‌هاي بهداشتي را رعايت و از حضور در هر نوع تجمع(عروسي، مجالس ختم، مهماني و غيره) جدا خودداري کنند.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today