تازه‌ترين‌ها/ سخنگوي ستاد استاني مقابله با کرونا در اصفهان از آغاز اعمال محدوديت مشاغل در ۱۱ شهر استان اصفهان به مدت يک ماه خبر داد.

حجت الله غلامي، سخنگوي ستاد استاني مقابله با کرونا در اصفهان از اعمال محدوديت يک ماهه به علت شيوع کرونا در ۱۱ شهر استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: محدوديت‌هاي جديد کرونايي از بيستم آبان ماه به مدت يک ماه در ۱۱ شهر استان اصفهان اجرا مي‌شود.
وي افزود: از امروز فعاليت گروه‌هاي شغلي دو، سه و چهار در شهرهاي نجف آباد، خميني شهر، شاهين شهر، لنجان، فلاورجان، شهرضا، مبارکه، سميرم، خوانسار، اردستان و کاشان از ساعت ۱۸ به مدت يک ماه ممنوع خواهد شد و بازرسان مراکز بهداشت و درمان، صمت، اتاق اصناف، تعزيرات و شهرداري‌ها با محوريت بازرسي اصناف استان اصفهان بر اين طرح نظارت خواهند داشت.
سخنگوي ستاد استاني مقابله با کرونا در اصفهان ادامه داد: متصديان واحدهاي صنفي که اين مصوبه را رعايت نکنند متخلف شناخته شده و مشمول اعمال قانون پلمب خواهند شد و بعد از پايان طرح نيز به مدت يک ماه پلمب واحد صنفي آنها بدون جريمه نقدي ادامه خواهد داشت.
وي اضافه کرد: فعاليت گروه‌هاي دو، سه و چهار در هشت شهر استان اصفهان تا ۲۳ آبان ماه محدود شده بود و تنها گروه يک که شامل مايحتاج زيستي شهروندان هستند اجازه فعاليت داشتند که کماکان به مدت يک ماه ديگر اين محدوديت‌ها تداوم خواهد داشت.
غلامي محدوديت تردد شهري در اصفهان در حال حاضر را منتفي دانست و ابراز کرد: اين طرح در ستاد ملي کرونا در حال بررسي است.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today