تازه‌ترین‌ها/ سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان از آغاز اعمال محدودیت مشاغل در ۱۱ شهر استان اصفهان به مدت یک ماه خبر داد.

حجت الله غلامی، سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان از اعمال محدودیت یک ماهه به علت شیوع کرونا در ۱۱ شهر استان اصفهان خبر داد و اظهار کرد: محدودیت‌های جدید کرونایی از بیستم آبان ماه به مدت یک ماه در ۱۱ شهر استان اصفهان اجرا می‌شود.
وی افزود: از امروز فعالیت گروه‌های شغلی دو، سه و چهار در شهرهای نجف آباد، خمینی شهر، شاهین شهر، لنجان، فلاورجان، شهرضا، مبارکه، سمیرم، خوانسار، اردستان و کاشان از ساعت ۱۸ به مدت یک ماه ممنوع خواهد شد و بازرسان مراکز بهداشت و درمان، صمت، اتاق اصناف، تعزیرات و شهرداری‌ها با محوریت بازرسی اصناف استان اصفهان بر این طرح نظارت خواهند داشت.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان ادامه داد: متصدیان واحدهای صنفی که این مصوبه را رعایت نکنند متخلف شناخته شده و مشمول اعمال قانون پلمب خواهند شد و بعد از پایان طرح نیز به مدت یک ماه پلمب واحد صنفی آنها بدون جریمه نقدی ادامه خواهد داشت.
وی اضافه کرد: فعالیت گروه‌های دو، سه و چهار در هشت شهر استان اصفهان تا ۲۳ آبان ماه محدود شده بود و تنها گروه یک که شامل مایحتاج زیستی شهروندان هستند اجازه فعالیت داشتند که کماکان به مدت یک ماه دیگر این محدودیت‌ها تداوم خواهد داشت.
غلامی محدودیت تردد شهری در اصفهان در حال حاضر را منتفی دانست و ابراز کرد: این طرح در ستاد ملی کرونا در حال بررسی است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today