برترين ها/ دختر ۱۷ ساله که بعد از درگيري با پدرش در اقدامي عجيب محلول لوله باز کن را روي او ريخته بود باعث مرگ وي شد.

ساعت ۱۱ صبح دوشنبه ۱۹ آبان، گزارش مرگ مرد ميانسالي بر اثر سوختگي شديد از سوي مأموران کلانتري ۱۴۵ ونک به بازپرس کشيک قتل پايتخت اعلام شد. به دستور بازپرس جنايي تحقيقات آغاز و در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد که مرد ۵۰ ساله عصر روز يکشنبه به خاطر سوختگي شديد با محلول اسيدي به بيمارستان سوانح سوختگي تهران منتقل شده است. اما تلاش کادر درمان بي‌نتيجه ماند و مرد ميانسال صبح روز بعد تسليم مرگ شد.

سوختگي اسيدي

طبق نظريه کادر درمان، مرگ کاظم به علت سوختگي با مواد سوزنده اسيدي بوده است. بازپرس شعبه يازدهم دادسراي امور جنايي تهران نيز دستور تحقيقات از خانواده کاظم را صادر کرد. برادر کاظم در تحقيقات گفت: کاظم و خانواده‌اش ساکن ورامين هستند.
برادرم يک پسر معلول دارد و دختر ۱۷ ساله‌اش نيز مشکل روحي - رواني دارد. ديروز همسر کاظم با من تماس گرفت و گفت برادرم دچار سوختگي شديدي شده و بيمارستان ورامين دستور انتقال او به تهران را داده است؛ بلافاصله خودم را به بيمارستان رسانده و برادرم را به پايتخت منتقل کرديم. هميشه کاظم با دخترش که بيمار بود مشکل داشت و جر و بحث شان مي‌شد. روز حادثه نيز طبق گفته‌هاي همسر برادرم، کاظم و دخترش باهم دعوايشان شده و او ظرف حاوي محلول لوله باز کن را روي پدرش پاشيده است. مواد اسيدي لوله باز کن هم باعث سوختگي شديد کاظم شده که او را بلافاصله به بيمارستان منتقل کردند.
باتوجه به اينکه محل حادثه در ورامين بود، بازپرس جنايي تهران با قرار عدم صلاحيت پرونده را به دادسراي ورامين فرستاد تا تحقيقات در دادسراي محل ادامه پيدا کند.

آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran