ايرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسي قزوين از ادامه بارش‌هاي استان تا صبح جمعه خبر داد و گفت: بيشترين مدت زمان بارش در سطح منطقه از امروز /سه‌شنبه/ تا اواخر وقت چهارشنبه خواهد بود.

مريم بهروزي کارشناس اداره کل هواشناسي قزوين اظهار داشت: براساس نقشه‌هاي پيش‌يابي و تصاوير ماهواره‌اي، توده هواي سرد تا اواخر هفته آينده در سطح منطقه مستقر خواهد بود و از روز چهارشنبه تا جمعه نيز شاهد وزش بادهاي به نسبت شديد شمالي خواهيم بود که شدت آن براي روز چهارشنبه پيش‌بيني شده است.
وي با اشاره به اينکه براي ارتفاعات استان به خصوص قلل مرتفع احتمال پوشش برف وجود دارد، تصريح کرد: روز پنجشنبه با توجه به گذر امواج، شاهد رطوبت خوبي در سطح منطقه خواهيم بود.
بهروزي خاطرنشان کرد: در شبانه‌روز گذشته آوج با ۷ و رازميان در بخش رودبار الموت غربي با ۲۱ درجه سانتيگراد بالاي صفر به ترتيب خنک‌ترين و گرمترين مناطق استان بودند و دماي هواي قزوين طي اين مدت ۸ تا ۱۷ درجه سانتيگراد بالاي صفر در نوسان بودن است.
وضعيت جوي استان قزوين را ۹ ايستگاه سينوپتيک خودکار، ۴ ايستگاه اقليم شناسي، ۲۹ ايستگاه باران سنجي مکانيکي، ۲ ايستگاه جاده‌اي خودکار گزارش مي‌شود.  

آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today