ایرنا/ کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین از ادامه بارش‌های استان تا صبح جمعه خبر داد و گفت: بیشترین مدت زمان بارش در سطح منطقه از امروز /سه‌شنبه/ تا اواخر وقت چهارشنبه خواهد بود.

مریم بهروزی کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین اظهار داشت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌ای، توده هوای سرد تا اواخر هفته آینده در سطح منطقه مستقر خواهد بود و از روز چهارشنبه تا جمعه نیز شاهد وزش بادهای به نسبت شدید شمالی خواهیم بود که شدت آن برای روز چهارشنبه پیش‌بینی شده است.
وی با اشاره به اینکه برای ارتفاعات استان به خصوص قلل مرتفع احتمال پوشش برف وجود دارد، تصریح کرد: روز پنجشنبه با توجه به گذر امواج، شاهد رطوبت خوبی در سطح منطقه خواهیم بود.
بهروزی خاطرنشان کرد: در شبانه‌روز گذشته آوج با ۷ و رازمیان در بخش رودبار الموت غربی با ۲۱ درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مناطق استان بودند و دمای هوای قزوین طی این مدت ۸ تا ۱۷ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بودن است.
وضعیت جوی استان قزوین را ۹ ایستگاه سینوپتیک خودکار، ۴ ایستگاه اقلیم شناسی، ۲۹ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۲ ایستگاه جاده‌ای خودکار گزارش می‌شود.  

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today