فارس/ رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه گفت: مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتداي اپيدمي تاکنون به ۹۹۶ نفر رسيده است.پ

مهدي محمدي، رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه در خصوص آخرين اخبار کرونايي استان، اظهار داشت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۲ بيمار جديد با علائم بيماري کرونا در بيمارستان‌هاي استان بستري و ۱۸۴ نفر هم پس از بهبودب از بيمارستان‌ها ترخيص شده‌اند.
وي با بيان اينکه هم‌اکنون يک‌هزار و ۲۲۰ بيمار مشکوک به کرونا در بيمارستان‌هاي استان کرمانشاه بستري هستند، گفت: طي شبانه روز گذشته ۱۱۵ مورد بيمار مثبت بستري و ۳۱۶ بيمار مثبت سرپايي  تشخيص داده شده است.
رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعي به ويروس کرونا طي ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: چهار نفر شهرستان کرمانشاه، چهار نفر شهرستان اسلام آبادغرب و شهرستان سنقر و گيلانغرب هر کدام ۲ نفر و همچنين شهرستان‌هاي هرسين، صحنه، ثلاث‌ باباجاني هر کدام با يک نفر، موارد مرگ و مير ثبت شده شبانه روز گذشته بوده است.
وي اضافه کرد: با احتساب اين تعداد مرگ و ميرهاي طي شبانه‌روز گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتداي اپيدمي تاکنون به ۹۹۶ نفر رسيده است.
محمدي تعداد کل بستري‌ها از ابتداي اپيدمي کرونا تا به امروز را ۱۹ هزار و ۷۷۱ نفر اعلام کرد و گفت:  ۱۷ هزار و ۵۷۰ نفر از اين تعداد با بهبودي از بيمارستان‌ها ترخيص شده‌اند.

آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today