فارس/ رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۹۹۶ نفر رسیده است.پ

مهدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۲ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۱۸۴ نفر هم پس از بهبودب از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون یک‌هزار و ۲۲۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: طی شبانه روز گذشته ۱۱۵ مورد بیمار مثبت بستری و ۳۱۶ بیمار مثبت سرپایی  تشخیص داده شده است.
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان را ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: چهار نفر شهرستان کرمانشاه، چهار نفر شهرستان اسلام آبادغرب و شهرستان سنقر و گیلانغرب هر کدام ۲ نفر و همچنین شهرستان‌های هرسین، صحنه، ثلاث‌ باباجانی هر کدام با یک نفر، موارد مرگ و میر ثبت شده شبانه روز گذشته بوده است.
وی اضافه کرد: با احتساب این تعداد مرگ و میرهای طی شبانه‌روز گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۹۹۶ نفر رسیده است.
محمدی تعداد کل بستری‌ها از ابتدای اپیدمی کرونا تا به امروز را ۱۹ هزار و ۷۷۱ نفر اعلام کرد و گفت:  ۱۷ هزار و ۵۷۰ نفر از این تعداد با بهبودی از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today