مهر/ رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه از ثبت ۱۵ فوتي ديگر بر اثر ابتلا به کرونا طي شبانه روز گذشته در کرمانشاه خبر داد.

مهدي محمدي، رئيس کميته اطلاع‌رساني ستاد مديريت کروناي دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه بعد از ظهر امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره بستري شدن ۱۱۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، اظهار کرد: جمع موارد مثبت بستري به هفت هزار و ۸۰۱ نفر رسيد و هم‌اکنون يک‌هزار و ۲۲۰ بيمار مربوط به کرونا در مراکز درماني استان کرمانشاه بستري هستند.
وي افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۶ مورد بيمار مثبت سرپايي نيز در استان کرمانشاه شناسايي و جمع موارد سرپايي مثبت در استان به ۲۵ هزار و ۴۷۹ نفر رسيد.
رئيس کميته اطلاع رساني ستاد مديريت کرونا دانشگاه علوم پزشکي کرمانشاه تصريح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعي به ويروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۵ نفر است که از اين تعداد چهار مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.
وي در مورد ساير جان باختگان افزود: چهار مورد از فوت شدگان شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان اسلام آباد غرب است و در شهرستان‌هاي سنقر و گيلانغرب هر کدام ۲ نفر و از شهرستان‌هاي هرسين، صحنه و ثلاث باباجاني يک نفر جان خود را از دست دادند.
محمدي گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتداي اپيدمي تاکنون به ۹۹۶ نفر رسيد.
وي تصريح کرد: از ابتداي شروع اپيدمي تاکنون در استان کرمانشاه ۱۹ هزار و ۷۷۱ نفر بستري و ۱۷ هزار و ۵۷۰ نفر نيز بهبود يافته و از بيمارستان ترخيص شده‌اند.
گفتني است، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۲ بيمار جديد با علائم مشکوک به کرونا در بيمارستان‌هاي استان کرمانشاه بستري شده و ترخيص ۱۸۴ نفر نيز از بيمارستان پس از بهبودي انجام گرفته است.

آخرين خبر کرمانشاه در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today