مهر/ کارشناس اداره‌کل هواشناسي استان بوشهر از کاهش دماي هوا در استان طي روزهاي آينده خبر داد و گفت: بارش باران در استان بوشهر از امشب آغاز مي‌شود.

پيام مساعدي، کارشناس اداره‌کل هواشناسي استان بوشهر اظهار کرد: بررسي نقشه‌هاي هواشناسي نشان دهنده آغاز فعاليت سامانه بارشي از امشب و تداوم فعاليت آن طي روزهاي چهارشنبه تا اواخر وقت جمعه بر روي خليج فارس و در سطح استان است.
وي اضافه کرد: طي اين مدت در برخي ساعات ضمن وزش باد نسبتاً شديد تا شديد شمال شرقي، در برخي نقاط نيز وقوع رگبارهاي پراکنده باران همراه با رعدوبرق و وزش تندباد پيش بيني مي‌شود.
کارشناس اداره‌کل هواشناسي استان بوشهر خاطرنشان کرد: همچنين از روز جمعه دماي هوا در استان بوشهر روند کاهشي خواهد داشت.
وي بيان کرد: طي ساعات آينده آسمان استان نيمه ابري تا ابري با احتمال بارش پراکنده باران و رعد و برق، از اواخر شب وزش باد و در برخي نقاط گاهي رگبار باران و رعد و برق پيش‌بيني مي‌شود.
مساعدي افزود: جهت وزش باد غالباً شمال غربي تا شمال شرقي با سرعت ۱۰ تا ۳۲ گاهي ۳۸ کيلومتر در ساعت، از اواخر شب و طي فردا در قسمت‌هاي شمالي و مرکزي استان غالباًً شمال شرقي تا شرقي با سرعت ۱۶ تا ۴۲ و بر روي سواحل و دريا گاهي بيش از ۵۰ کيلومتر در ساعت خواهد بود.
وي ادامه داد: ارتفاع موج دريا امروز ۳۰ تا ۹۰ گاهي ۱۲۰ سانتيمتر، از فردا ۶۰ تا ۱۲۰ گاهي تا ۱۵۰ سانتيمتر و در سواحل شمالي و مرکزي گاهي بيش از ۱۸۰ سانتيمتر خواهد بود.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar