فارس/ مديران باشگاه آلومينيوم جلسه‌اي را در خصوص دو موضوع مهم برگزار کردند.

پس از اتفاقاتي که براي تيم آلومينيوم اراک در چارچوب هفته اول ليگ برتر افتاد و منجر به کناره گيري شفاهي سرمربي اين تيم شد، اعضاي هيات مديره باشگاه آلومينيوم اراک شب گذشته جلسه‌اي را برگزار کردند و به بررسي دو موضوع مهم پرداختند.
رفع کدورت‌ها و سوتفاهمات براي بازگشت سرمربي و همچنين تامين نيازها و آماده سازي تيم براي سفر به اصفهان و بازي با سپاهان در هفته دوم ليگ برتر، موضوعاتي بود که مديران باشگاه اراکي در مورد آن‌ها به شور و مشورت پرداختند.
مديران باشگاه آلومينيوم از رسول خطيبي خواسته‌اند که به تمرينات تيم برگردد تا در خصوص مسائل مختلف با هم گفت‌وگو کنند و به تفاهم برسند. آن‌ها به سرمربي آلومينيوم قول مساعد براي تامين نيازها و خواسته‌هايش داده‌اند و اولويتشان بازگشت خطيبي است اما در صورت عدم بازگشت خطيبي به اراک، مديران آلومينيوم تصميم ديگري خواهند گرفت. با اينحال باشگاه آلومينيوم هنوز به جمع بندي نتيجه قطعي نرسيده و در اين مورد قرار است امروز تصميم نهايي گرفته شود. 
موضوع ديگر جلسه شب گذشته مديرات آلومينيوم آماده سازي تيم براي مسابقه هفته دوم بود که شامل موضوع البسه بازيکنان نيز مي‌شود. با توجه به اتفاقات هفته اول و استفاده از پيراهن تيم ملي ايتاليا در بازي مقابل نساجي، قرار است پکيج البسه جديد تيم آلومينيوم از شرکت طرف قرارداد به زودي به باشگاه برسد تا در اختيار بازيکنان قرار داده شود و آن‌ها براي بازي روز بيست و نهم در ورزشگاه نقش جهان مشکلي نداشته باشند.


آخرين خبر استان مرکزي در اينستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today