تسنيم/ در راستاي رزمايش کمک‌هاي مؤمنانه ۱۵ هزار بسته معيشتي، غذايي و کالاهاي اساسي توسط قرارگاه‌هاي مردمي و جهادي دشتي ميان نيازمندان توزيع شد.

تداوم کمک‌هاي مومنانه به نيازمندان در شرايط کرونايي يکي از برنامه‌هاي مهم گروه‌هاي جهادي، نهادهاي انقلابي و قرارگاه‌هاي مردم نهاد است.
توزيع کمک‌هاي مومنانه بين اقشار آسيب ديده از کرونا و نيازمند به نحو شايسته‌اي در نقاط مختلف استان بوشهر در حال اجرا است که در اين راستا قرارگا‌ه‌هاي مردمي، گروه‌هاي جهادي و نهادهاي انقلابي نقش مهم و ممتازي ايفا مي‌کنند.
توزيع بسته‌هاي معيشتي غذايي، گوشت مرغ و قرمز، تهيه جهيزيه ميان زوج‌هاي جوان، توزيع ماسک و مايع ضدعفوني کننده به صورت رايگان از جمله فعاليت قرارگاه‌هاي جهادي و مردمي در اجراي کمک‌رساني به نيازمندان است.
در همين راستا فرماندار دشتي اظهار کرد: مردم علاوه بر رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در رسيدگي به نيازمندان پيشگام هستند و تاکنون خدمات قابل توجهي ارائه کرده‌اند.
عبدالله نادري با تاکيد بر اينکه سمن‌هاي دشتي در رزمايش کمک‌هاي مومنانه پيشگام هستند، خاطرنشان کرد: در اين زمينه سازمانهاي مردم نهاد هميشه در کنار مردم بوده‌اند که در مقابله با ويروس کرونا خدمات درخور تحسين ارائه کرده‌اند.
وي با اشاره به اينکه تاکنون دو مرحله رزمايش کمک‌هاي مومنانه توسط قرارگاه جهادي مردم نهاد در دشتي اجرا شده است، ابراز کرد: در اين راستا 15 هزار بسته معيشتي غذايي و کالاهاي اساسي ميان نيازمندان توزيع شده است.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar