تسنیم/ در راستای رزمایش کمک‌های مؤمنانه ۱۵ هزار بسته معیشتی، غذایی و کالاهای اساسی توسط قرارگاه‌های مردمی و جهادی دشتی میان نیازمندان توزیع شد.

تداوم کمک‌های مومنانه به نیازمندان در شرایط کرونایی یکی از برنامه‌های مهم گروه‌های جهادی، نهادهای انقلابی و قرارگاه‌های مردم نهاد است.
توزیع کمک‌های مومنانه بین اقشار آسیب دیده از کرونا و نیازمند به نحو شایسته‌ای در نقاط مختلف استان بوشهر در حال اجرا است که در این راستا قرارگا‌ه‌های مردمی، گروه‌های جهادی و نهادهای انقلابی نقش مهم و ممتازی ایفا می‌کنند.
توزیع بسته‌های معیشتی غذایی، گوشت مرغ و قرمز، تهیه جهیزیه میان زوج‌های جوان، توزیع ماسک و مایع ضدعفونی کننده به صورت رایگان از جمله فعالیت قرارگاه‌های جهادی و مردمی در اجرای کمک‌رسانی به نیازمندان است.
در همین راستا فرماندار دشتی اظهار کرد: مردم علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در رسیدگی به نیازمندان پیشگام هستند و تاکنون خدمات قابل توجهی ارائه کرده‌اند.
عبدالله نادری با تاکید بر اینکه سمن‌های دشتی در رزمایش کمک‌های مومنانه پیشگام هستند، خاطرنشان کرد: در این زمینه سازمانهای مردم نهاد همیشه در کنار مردم بوده‌اند که در مقابله با ویروس کرونا خدمات درخور تحسین ارائه کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه تاکنون دو مرحله رزمایش کمک‌های مومنانه توسط قرارگاه جهادی مردم نهاد در دشتی اجرا شده است، ابراز کرد: در این راستا 15 هزار بسته معیشتی غذایی و کالاهای اساسی میان نیازمندان توزیع شده است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar