ايسنا/ مديرکل تعزيرات حکومتي استان همدان از صدور حکم توزيع محموله يک ميليون و ۴۰۰ هزار ليتر روغن موتور احتکار شده خبر داد.

داريوش جودکي، مديرکل تعزيرات حکومتي استان همدان در اين رابطه اظهار کرد: بنا به گزارشات دريافتي در مورد گراني و کمبود روغن موتور در بازار و امتناع برخي فروشندگان به اميد جلب سود بيشتر، تيم گشت مشترک تعزيرات با همراهي سربازان گمنام امام زمان(عج)، کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، نيروي انتظامي اقدام به بازرسي از مراکز توزيع روغن موتور و نمايندگي‌ها کرد.
وي افزود: برخي از نمايندگي‌ها با عدم اعلام موجودي انبار خود اقدام به دپو روغن کرده بودند که با پلمب انبار و ضبط کالا به اتهام قاچاق به تعزيرات حکومتي احضار شدند.
جودکي تصريح کرد: در اين گشت پس از مراجعه به درب يکي از نمايندگي‌هاي توزيع روغن و مواجهه با درب بسته انبار با صاحب نمايندگي براي باز کردن درب انبار تماس گرفته شد، اما در نهايت به دليل عدم همکاري با بازرسين، درب انبار به دستور قضايي شکسته شد و بيش از ۳۰۰ هزار ليتر روغن موجود در انبار کشف شد.
مديرکل تعزيرات حکومتي استان همدان گفت: اين متخلف قصد فريب تيم بازرسي را داشت اما مجموعا يک ميليون و ۴۰۰ هزار ليتر روغن موتور به ارزش بيش از ۷۰ ميليارد ريال کشف و ضبط شد که بلافاصله دستور توزيع اين محموله صادر و در اختيار سازمان صمت براي اقدام به توزيع قرار گرفت.

 
  
  

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today