پايگاه خبري پليس/ فرمانده انتظامي يزد گفت: در ۲۴ ساعت گذشته با تلاش ماموران در يک عمليات مشترک با پليس استان فارس ۲ تن و ۱۹۷ کيلوگرم ترياک از قاچاقچيان کشف شد.

سرتيپ عباسعلي بهداني‌فرد، فرمانده انتظامي يزد در تشريح اين خبر گفت: در راستاي مبارزه بي‌امان با قاچاقچيان و باندهاي واردکننده مواد افيوني، ماموران اداره عمليات ويژه پليس مبارزه با موادمخدر استان يزد تحرکات يک باند بزرگ را مدنظر قرار دادند.
وي ادامه داد: ماموران با کار گسترده اطلاعاتي متوجه شدند اعضاي اين باند قصد انتقال يک محموله سنگين موادمخدر از مرزهاي شرقي کشور به استان‌هاي مرکزي را دارند.
فرمانده انتظامي يزد خاطرنشان کرد: پليس با رصد دقيق، محل تردد تريلي حامل اين محموله را در فارس شناسايي کردند و پس از هماهنگي لازم، در يک عمليات مشترک، خودرو در ايستگاه بازرسي قطرويه شهرستان ني‌ريز فارس توقيف شد.
بهداني‌فرد با اشاره به دستگيري ۲ نفر از قاچاقچيان و تحويل آنها به مقام قضايي گفت: مبارزه با سوداگران مرگ و باندهاي واردکننده موادمخدر در دستور کار قرار دارد و نيروي انتظامي در اين راه شهداي بسياري را تقديم نظام کرده است.آخرين خبر يزد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today