باشگاه خبرنگاران/ سرهنگ رنجبر درباره آخرین وضعیت ترافیکی معابر شهری و بزرگراهی پایتخت در ۲۱ آبان ماه توضیحاتی داد.

سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه چهارشنبه(۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹) اظهار داشت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از ایران فیلم و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان ۹ دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
وی گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از کبیری، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از کاشانی، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای بار ترافیکی هستند.
سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه شهید حاج قاسم‌ سلیمانی در مسیر شرق به غرب از خروجی بزرگراه امام علی(ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از مقطع جانبازان با ترافیک صبحگاهی مواجه هستیم.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در مسیر‌های صدر در مسیر شرق به غرب از جهان تاب، جنوب به شمال یادگار امام(ره) از خروجی مرزداران، در مسیر غرب به شرق آزادراه از پل شرقی و جاده مخصوص در مسیر غرب به شرق از قبل از پل صنایع هوایی بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran