ایرنا/ رئیس پلیس راه کرمانشاه، از لغزنده بودن تمامی جاده‌های برون شهری استان به دنبال بارش‌های روز جمعه خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.

سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه کرمانشاه شامگاه جمعه گفت: هم اکنون شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان هستیم بارش هایی که با نزدیک شدن به ساعات پایانی شب تشدید نیز خواهد شد.
وی ادامه داد: بارش در محورهای غربی و اورامانات نظیر کرمانشاه - اسلام آبادغرب، دالاهو، روانسر و پاوه بیشتر از دیگر محورهاست و همین موضوع می طلبد رانندگان با احتیاط بیشتری تردد داشته باشند.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: در این چند ساعت که بارش ها آغاز شده گزارش‌هایی از بارش برف در گردنه ها و ارتفاعات استان های همدان و کردستان نیز داشته ایم که لازم است رانندگانی که قصد سفر به این مناطق را دارند تجهیزات زمستانی را همراه خود داشته باشند.
رییس پلیس راه کرمانشاه افزود: بارش باران که در ساعات ابتدایی بامداد شنبه شدت بیشتری خواهد گرفت ممکن است موجب آب گرفتگی معابر و ایجاد آبگیر در بعضی محورها شود لذا رانندگان باید با رعایت سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو مراقبت کنند که به صورت ناگهانی وارد این آبگیرها نشوند.
وی در پایان از شهروندان خواست نسبت به تهیه تجهیزات زمستانی، تعویض لاستیک‌های فرسوده و بدون آج، تعویض برف پاک کن و اماده سازی بخاری وسیله نقلیه خود اقدام کنند.
هواشناسی کرمانشاه پیشتر اعلام کرده بود که در روزهای جمعه و شنبه ۸۰ تا ۹۰ میلی متر باران در استان می بارد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today