باشگاه خبرنگاران/ اعمال شدید محدودیت‌ های ترافیکی کرونا از بامداد امروز شنبه اول آذر همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز شد.

سرهنگ عباسی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: در جهت  اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا و جلوگیری از تردد ‌هایی که از قبل ممنوع اعلام شده، ممنوعیت‌ های تردد در استان اعمال می‌شود و خودرو ‌های دارای پلاک بومی حق خروج از شهر و خودرو‌ های دارای پلاک غیر بومی حق ورود به شهر‌های استان را نخواهند داشت.
او افزود: با هماهنگی مبادی ذیربط تمام دوربین ‌های درون و برون شهری برای اجرای این طرح بروز رسانی و آماده شده و می‌توان گفت تفاوت شاخص اجرای این طرح در خراسان جنوبی نسبت به محدودیت ‌های قبلی، استفاده حداکثری از ظرفیت دوربین ‌ها برای کنترل تردد هاست.
سرهنگ عباسی با اشاره به ممنوعیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح در سطح معابر شهری بیان کرد: مردم طوری برنامه ریزی کنند که کار‌های ضروری خود از جمله تهیه مایحتاج را قبل از ساعت ۲۱ انجام دهند چرا که تردد وسایل نقلیه بعد از ساعت اعلامی شامل جریمه خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی  با بیان اینکه پلیس صرفا به دنبال اعمال قانون رانندگان در این طرح نیست، افزود: علی رغم میل باطنی آن تعداد محدود از رانندگانی که در این محدودیت‌ ها تخلف کنند توسط عوامل پلیس و همچنین از طریق دوربین ‌های شهری و جاده ‌ای جریمه خواهند شد.
او عنوان کرد: تمام تفرجگاه‌ ها نیز در این دوره شامل محدودیت ترافیکی می‌ شوند و تردد به این مکان‌ها ممنوع و شامل جریمه خواهد بود.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today