باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: طرح منع ورود خودرو‌های غیربومی به مشهد و شهر‌های دیگر خراسان رضوی از ساعت هفت صبح امروز آغاز شده است.

هادی امیدوار رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی اظهار کرد: طرح منع ورود خودرو‌های غیربومی به مشهد و شهر‌های دیگر خراسان رضوی به تناسب وضعیت قرمز، نارنجی و زرد این شهر‌ها از لحاظ شیوع ویروس کرونا، از ساعت هفت صبح امروز آغاز شده است.
وی افزود: تمام ظرفیت پلیس راه، پلیس راهور و نیروی انتظامی استان برای اجرای طرح منع ورود خودرو‌های غیربومی در ورودی شهر مشهد و شهر‌های استان به کار گرفته شده است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ادامه داد : در ۶ نقطه از ورودی‌های مشهد گیت‌های لازم تعبیه و نیرو‌های پلیس نیز مستقر شده‌اند.
امیدوار بیان کرد: در سایر شهر‌ها نیز این طرح متناسب با وضعیت شهر در حال اجرا است و با جدیت دنبال می‌شود.
وی تصریح کرد: مقررات برای ورود خودرو‌های غیربومی در شهر‌های دارای وضعیت قرمز جریمه ۱۰ میلیون ریالی و در سایر شهر‌ها جریمه پنج میلیون ریالی را در نظر گرفته است.
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی تاکید کرد: هم‌اینک ترافیک در جاده‌های استان عادی و روان است و فقط در مسیر مشهد- چناران ترافیک پرحجم است.
امیدوار اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته یک فقره تصادف فوتی با یک کشته و هفت فقره تصادف جرحی با ۱۰ مجروح در جاده‌های این استان رخ داده است.
از امروز اول آذر ماه به مدت دو هفته محدودیت‌هایی در مناطق دارای وضعیت قرمز و نارنجی از نظر شیوع کرونا اعمال می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar