فارس/ رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، با اشاره به بارندگی‌های از روز گذشته و امروز از لغزنده بودن تمام جاده‌های استان خبر دادو از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.

سرهنگ محمد حیدری، رئیس پلیس راه استان کرمانشاه امروز اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان هستیم که در محورهای غربی و اورامانات نظیر کرمانشاه-اسلام آبادغرب، دالاهو، روانسر و پاوه بیشتر از دیگر محورها است.
وی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر بارش باران در ۲۴ ساعت آینده؛ توصیه کرد قبل از حرکت در جاده‌ها با ارسال پیامک به شماره ۱۴۱ از آخرین وضعیت راه‌های استان آگاهی یابند.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه، همچنین با اشاره به آبگرفتگی معابر استان طی بارش‌های اخیر از رانندگان خواست در شرایط لغزندگی جاده‌ها، بارندگی و آبگرفتگی معابر سرعت مطمئنه را رعایت کنند.
وی در ادامه از رانندگان خودروهایی که قصد تردد به مناطق کوهستانی، اورامانات و شمال شرقی استان را دارند خواست، قبل از حرکت وسایل ایمنی خودرو را بررسی کنند و تجهیزات مانند زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
حیدری از اعمال محدودیت‌های تردد در جاده‌های استان خبر داد و گفت: براساس طرح جامع مقابله با کرونا منع تردد برای خروج پلاک‌های شخصی بومی و ورود پلاک‌های غیربومی در نظر گرفته شده که در هر ۲۴ ساعت در شهرهای قرمز یک‌میلیون تومان و در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه برای تخلف از آن در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: جابه‌جایی شاغلان در کارخانجات در شهرهای دیگر با تائید لیست توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت بلامانع است.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today