ایرنا/ فرماندار مشگین‌شهر گفت: این شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا به عنوان یکی از شهرستان‌های بحرانی کشور شناخته شده است.

اکبر صمدی، فرماندار مشگین‌شهر در این باره اظهار داشت: در راستای مصوبات ستاد ملی مدیریت و کنترل بیماری کرونا و دستورالعمل‌های ابلاغی قرارگاه عملیاتی و کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی وزارت کشور طرح جامع مدیریت هوشمند اعمال محدودیت‌های ویژه از امروز در این شهرستان اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: تردد تمام خودروهای غیربومی به این شهرستان ممنوع بوده و با متخلفان از طریق عوامل انتظامی، پلیس راه و پلیس راهور برخورد جدی خواهد شد.
وی افزود: دوربین‌های نظارت تصویری نیز به دقت ورود و خروج خودروها را کنترل خواهند کرد.
او گفت: تمام اماکن عمومی از جمله مناطق گردشگری، تفریحی، پذیرایی و اقامتی غیر از مراکز انتظامی، امنیتی، ادارات خدمت‌رسان و عملیاتی، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی و اقتصادی، فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی، دارویی و داروخانه‌ها تمامی گروه‌های شغلی ۲ و ۳ و ۴ به مدت ۲ هفته تعطیل شده‌اند.
وی با تقدیر از همکاری و همراهی شایسته مردم و اصناف در چند ماه گذشته با ستاد شهرستانی مدیریت و کنترل بیماری کرونا افزود: گشت‌های ویژه در سطح شهر موارد را بدقت رصد کرده و با متخلفان از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد شد.

  
  

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today