ایسنا/ نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورت وقوع سیل متاسفانه بخشی از شهر معمولان دچار سیلاب می‌شود.

سید حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر اظهار کرد: لایروبی در چند نقطه شهرستان پلدختر انجام شد ولی جاهای زیادی باقی مانده است.
وی با اشاره به اینکه دیواره ساحلی معمولان کامل انجام نشده است، گفت: در صورت وقوع سیل متاسفانه بخشی از شهر معمولان دچار سیلاب می‌شود.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی در مورد دیواره ساحلی پلدختر بیان کرد: این دیواره ساحلی خیلی خوبی است اما از منازل سازمانی به بعد آب وارد منازل مردم می‌شود.
کاظمی با بیان اینکه در مورد دیواره ساحلی پلدختر درخواستی به وزیر کشور ارسال کردم مبنی براینکه سازمان برنامه و بودجه مبلغی را برای کامل شدن این دیواره به صورت اختصاصی برای پلدختر لحاظ شود تا از ورود سیل به منازل مردم جلوگیری شود، بیان کرد:  با توجه به اینکه ۲۰۰ هکتار از اراضی اهالی این شهرستان و ۱۰۰۰ خودرو در جریان سیل دچار خسارت شدند اما متاسفانه ریالی به آنها پرداخت نشده است.
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایروبی باغات شهرستان نیز به صورت ناقص انجام شد، یادآور شد: البته به کشاورزانی که دچار خسارت شده بودند مبالغی پرداخت شد اما در بحث زمین‌هایی که سیل برده متاسفانه هیچ اقدامی نکردند.
کاظمی گفت: دیواره سالحلی پلدختر بخوبی انجام شده اما باید یک کیلومتر بیشتر ادامه پیدا کند و از محل سکونت مردم عبور کند تا مشکل حل شود.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy