ایسنا/ کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: سامانه بارشی که از اواخر هفته گذشته وارد استان شده بود، فردا شب از همدان خارج می‌شود.

محمدحسن باقری‌شکیب، کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان اظهار کرد: سامانه بارشی قوی، امروز و امشب هم در استان فعال خواهد بود اما از ظهر فردا این سامانه از همدان خارج می شود و تا پنج شنبه دیگر بارشی نخواهیم داشت.
وی با بیان اینکه از روز پنج‌شنبه یک سامانه بارشی جدید وارد استان خواهد شد که جزئیات آن را طی روزهای آینده اعلام خواهیم کرد، یادآور شد: طی ۲۴ ساعت آینده، بارش شدید باران همراه با رعد و برق در اکثر نقاط استان و احتمال بارش برف در ارتفاعات را خواهیم داشت.
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه هواشناسی دانشگاه بوعلی سینا با ثبت ۳۴میلیمتر بارش بیشترین میزان بارش را در استان همدان ثبت کرده است.
وی در رابطه با وضعیت دمای استان توضیح داد: تغییرات دمای محسوس آنچنانی در این هفته نخواهیم داشت، با توجه به بارش های صورت گرفته دمای حداقلی بالا رفته است اما پس از خروج سامانه بارشی از استان، دمای هوا در روزهای آینده به منفی ۲ و۳ درجه سانتی گراد خواهد رسید.
باقری‌شکیب در رابطه با تغییرات دما طی ۲۴ ساعت گذشته، مطرح کرد: دو شهرستان اسدآباد و فامنین با ۸ درجه سانتی گراد گرم ترین نقاط استان بوده اند و رزن و ملایر با ۲ درجه سانتی گراد خنک ترین شهرستان‌ها گزارش شده اند.
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: دمای هوا در شهر همدان نیز طی ۲۴ ساعت گذشته از ۴ تا ۶ درجه سانتی گراد در نوسان بوده است.


آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today