فارس/ رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی این روزها به آرامی شاهد نتیجه محدودیت‌های اعمال شده طی دو هفته گذشته هستیم و آمار مبتلایان جدید و بستری در حال کاهش است.

هدی محمدی، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۰ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۹۲۸ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند، گفت: ۱۷۲ نفر از از این تعداد در بخش‌های آی.سی.یو بستری هستند که ۵۸ نفر آن‌ها با حال وخیم متصل به دستگاه تنفس مصنوعی هستند.
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه ۳۱۱ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های شهرستان‌های استان بستری هستند، گفت: پاوه با پذیرش ۱۳ بیمار جدید طی شبانه‌روز گذشته و هم‌اکنون با بستری ۵۲ بیمار بیشترین تعداد بیماران بین شهرستان‌های استان را به خود اختصاص داده که بعد از آن بیمارستان اسلام‌آباد غرب با ۴۹ بیمار و شهرستان سنقر وکلیایی با ۴۸ بیمار در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
وی تعداد موارد فوت در اثر ابتلا قطعی به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان را هفت نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این تعداد مرگ و میرهای طی شبانه‌روز گذشته، مجموع جان‌باختگان در اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به یک‌هزار و ۱۶۱ نفر رسیده است.
محمدی افزود: طی این روزها به آرامی شاهد نتیجه محدودیت‌های اعمال شده طی دو هفته گذشته هستیم که اگر این طرح جامع محدویت‌های کرونایی را که از امروز آغاز شده به خوبی رعایت کنیم، حتما شاهد آمارهای امیدبخش خواهیم بود.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today