ایسنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: پلاک‌های ۱۸ و ۲۸ فقط در مسیر همدان- بهار به صورت یکپارچه دیده شده به طوریکه پلاک‌های ۲۸ شهرستان بهار می‌توانند به همدان تردد داشته باشند و تردد پلاک‌های ۱۸ به شهرستان بهار بلامانع است.

سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در توضیح این خبر اظهار کرد: ورود پلاک‌های دیگر شهرستان‌های استان(پلاک‌های ۲۸) به داخل شهر همدان ممنوع بوده و پلاک‌های ۱۸ نیز امکان تردد به شهرستان‌های استان را نخواهند داشت.
وی با بیان اینکه پلاک‌های تهران و دیگر استان‌ها که در همدان ساکن هستند، به وسیله دوربین کنترل و جریمه می‌شوند، مطرح کرد: خودروهای شخصی که در شهرک‌های صنعتی همدان مشغول به کار هستند، اگر پلاک همدان داشته باشند می‌توانند تردد کنند.
فکری درباره اجرای محدودیت‌ها در مبادی ورودی همدان هم مطرح کرد: در سه مبدأ ورودی سه راهی فرهنگیان، بلوار سیدجمال‌الدین اسدآبادی و تقاطع بابک(ورودی از ملایر) محدودیت‌ها اجرا می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ممنوعیت‌های تردد به صورت ۲۴ ساعته است، اظهار کرد: بیش از ۱۰۰ دوربین ترددهای داخل شهر را کنترل می‌کند و محدودیت ترددها تا پایان اعلام طرح که منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا است، اجرا خواهد شد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در پایان یادآور شد: مبلغ جریمه برای خودروهای پلاک غیربومی که به شهرهای وضعیت قرمز وارد شوند، ۱۰ میلیون ریال و شهرهای با وضعیت نارنجی پنج میلیون ریال است.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today