ایرنا/ همزمان با آغاز طرح محدودیت‌های جدید کرونایی در سراسر کشور از اول آذرماه، کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان گناوه با استقرار نیروی انتظامی در آیینی با حضور مسئولان فعال شد.

غلامرضا مهرجو، فرماندار گناوه اظهار کرد: به منظور اجرای مطلوب ابلاغیه محدودیت‌های جدید کرونا در این شهرستان، جلسات ستاد هماهنگی با حضور مسئولان مربوطه تشکیل و طبق  ضوابط مقررات از یکم آذر اعمال شده‌است.
وی افزود: در این ارتباط سه کارگروه شامل تشدید نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مشاغل یک و دو، گروه‌های سه و چهار و تدارکات و پشتیبانی کنترل مبادی ورودی و خروجی را برعهده دارند.
فرماندار گناوه ابراز کرد: در اجرای طرح اعمال محدودیت‌ها، ورودی به شهر گناوه از سمت میدان امام علی(ع) و خروجی از سمت میدان بسیج پیش‌بینی شده‌است.
مهرجو افزود: شهروندان در تردد درون شهرستانی مشکلی ندارد، اما انتظار داریم ترددها کمتر صورت گیرد.
وی گفت: تردد خودروها با پلاک غیربومی به شهر ممنوع است و شهروندانی که پلاک‌ خودرو آنان مربوط به گناوه نیست با کارت ملی و یا بیمه‌نامه می‌توانند عبور کنند و کارمندان نیز باید نامه داشته باشند.
فرماندار گناوه بیان کرد: امیدواریم در اجرای طرح جدید محدودیت‌ها، با همکاری صمیمانه مردم و تلاش دستگاه‌های اجرایی، زنجیره انتقال ویروس کرونا در سطح کشور و این شهرستان قطع شود و فشارها بر کادر درمانی کاهش یابد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar