ایلنا/ دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه گفت: تا اطلاع ثانوی برگزاری مراسم عروسی و عزا و تجمع گروهی در ساحل شهرستان عسلویه ممنوع است.

محمد خدری، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه با اشاره به افزایش آمار مبتلایان کرونا در سطح کشور و با توجه به حضور هموطنانمان از اقصا نقاط کشور در این شهر، اظهار کرد: لازم است همه مردم شهرستان، کارکنان شرکت های مستقر در منطقه الزامات بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد کاهش ابتلا به این بیماری باشیم.
وی یگانه مرجع تصمیم‌گیری در مورد کرونا را ستاد مدیریت کرونا در استان و شهرستان دانست و افزود: تصمیمات ابلاغی ستاد مدیریت کرونا لازم‌الاجرا است و همه مردم، مسئولان و کارکنان شرکت ها باید از این مصوبات پیروی کنند.
دادستان عسلویه با تأکید بر لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خاطرنشان کرد: تا اطلاع ثانوی برگزاری مراسم تجمعی مانند عزا، عروسی، حضور در ساحل نایبند، هاله، بنود و برگزاری همایش‌حسب مصوبه ستاد شهرستانی کرونا ممنوع است و با متخلفان طبق ضوابط قانونی برخورد می‌شود.
خدری تصریح کرد: تمام کسبه و صنوف شهرستان مکلف به رعایت الزامات بهداشتی ابلاغی در محل کسب هستند و در صورت تخلف، واحد صنفی متخلف پلمب می‌شود.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar