فارس/ کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به اینکه تا چند ساعت آینده بارش‌های گسترده‌ای اکثر نقاط استان را پوشش می‌دهند، گفت: به نظر می‌رسد شدت این بارش‌ها که تا فردا شب ادامه دارد، در نواحی جنوبی بیشتر باشد.

محمد غیوری‌خواه، کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اظهار کرد: در حال حاضر آسمان اکثر نقاط خراسان رضوی ابری است و انتظار می‌رود در چند ساعت آینده این ابرها به آسمان تمام نقاط خراسان رضوی وارد شود.
وی با اشاره به اینکه تا چند ساعت آینده بارش‌های گسترده‌ای اکثر نقاط استان را تحت تاثیر قرار می‌دهند، بیان کرد: به نظر می‌رسد شدت این بارش‌ها در نواحی جنوبی بیشتر باشد و تا اوایل شب ادامه دارد.
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: احتمال آبگرفتگی معابر به ویژه نواحی در جنوبی وجود دارد. بارش برف در نواحی سردسیر تا اواخر امشب و اوایل صبح  فردا در تمامی نقاط خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود.
غیوری‌خواه با بیان اینکه از فردا اواخر شب هوای خراسان رضوی صاف می‌شود، تصریح کرد: انتظار داریم دمای امروز به نسبت روز گذشته افزایش پیدا کند، فردا شاهد خنک شدن هوا به ویژه در نواحی شمال شرقی هستیم و از دوشنبه هوا گرم‌تر می‌شود.
وی ادامه‌ داد: سبزوار با دمای هوای ۱۵+ درجه سانتیگراد و گلمکان با دمای ۷- درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان بودند.
کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: طی این مدت بیشینه و کمینه دمای هوای مشهد هم به ترتیب بین ۷+ و ۴- درجه سانتیگراد در حال نوسان بوده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar