فارس/ هیئت روضه الشهدای مشهد با فاصله‌ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از محل اتفاق تلخ تخریب سرپناه زن بندرعباسی، در واکنش به این اشتباه طی نامه‌ای به استاندار هرمزگان برای ساخت یک واحد منزل مسکونی جهت اسکان آن زن و فرزندان یتیمش اعلام آمادگی کرد.

تخریب سرپناه خانواده اهل بندرعباس توسط شهرداری باعث جریحه‌دار شدن احساسات و عواطف مردم شد و واکنش‌های زیادی را در بین کاربران فضای مجازی و رسانه‌های داخلی و خارجی ایجاد کرد. اقدامی که اگر کمی سنجیده انجام می‌شد قطعاً چنین تبعات و نارضایتی‌هایی ایجاد نمی‌کرد.
جنس واکنش‌ها و انتقادات اما متفاوت است، در شرایطی که همه سعی در نقد این رفتار غیر اسلامی و اشتباه داشتند، بعضی هم اما به‌جای «تخریب» و ایجاد هزینه بیشتر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و شاد کردن دل دشمنان قسم‌خورده این ملت، در فکر جبران و «ساختن» برآمدند، از آن جمله هیئت روضه الشهدا در مشهد با فاصله هزار و ۴۰۰ کیلومتر از محل آن اتفاق تلخ، در واکنش به این اشتباه طی نامه‌ای به استاندار هرمزگان برای ساخت یک واحد منزل مسکونی جهت اسکان آن زن و فرزندان یتیمش اعلام آمادگی کرد.
در قسمتی از این نامه آمده است: اعضای این هیئت، خدمت به محرومان و مستضعفان در هرکجای ایران عزیز را خدمت به آستان مقدس ثامن‌الحجج(ع) دانسته و وظیفه خویش می‌دانند که با سرعت به یاری این خانواده مظلوم بشتابند. لذا جوانان و نیروهای جهادی هیئت روضه الشهدا ضمن اعلام آمادگی برای خدمت‌رسانی به این خانواده کلیه هزینه‌های فنی و اجرایی ساخت یک باب مسکن در خور شأن این خانواده محترم را تقبل کرده و آمادگی برای ساخت این واحد را نیز اعلام می‌دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar