ایلنا/ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از قاتلان پدر و پسر خاشی که چندی پیش به قتل رسیده بودند، خبرداد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۲:۳۰ روز بیستم آبان سال جاری در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل مسلحانه در میدان «جنت» شهر «خاش» بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی گفت: با حضور مأموران در صحنه مشخص شد مردی ۴۰ ساله از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جسد پسر خردسال‌اش نیز که آثار گلوله بر سر و بدن او مشهود بود داخل یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشاهده شد.
طاهری ادامه داد: با تحقیقات میدانی از حاضران در محل و شاهدان عینی ماجرا مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نقره‌ای بدون پلاک در تعقیب خودروی مقتولان بوده است. در همین حال یکی از سرنشینان خودروی پژو با سلاح کلاش به سمت خودروی آنها شلیک کرده که با توقف کامل خودروی مقتولان، فردی با لباس محلی از خودرو خارج و چند تیر خلاص به سمت آنها شلیک و بلافاصله از محل متواری شده است.
وی گفت گفت: بلافاصله پس از وقوع این جنایت هولناک تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی و مأموران پلیس امنیت عمومی استان و شهرستان خاش مأمور شناسایی و دستگیری عاملان آن شدند.
طاهری عنوان کرد: تلاش شبانه روزی پلیس برای دستگیری عاملان این جنایت ادامه داشت تا اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی استان موفق به ردزنی یکی از عاملان قتل در یکی از محلات شهر زاهدان شدند. در نهایت، اواخر هفته گذشته و در کمتر از هفت روز از وقوع این جنایت متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.
وی تصریح کرد: همچنین یک قبضه سلاح کلاش استفاده شده در صحنه قتل، یک نارنجک دستی، چند قطعه پلاک جعلی خودرو، تعدادی لباس مبدل به همراه یک کلاه گیس برای تغییر چهره و تعداد زیادی سیم کارت کشف شد.
طاهری افزود: متهم دستگیر شده علت و انگیزه خود در ارتکاب به این جنایت را وجود اختلافات عمیق با مقتول اعلام داشته است. تلاش پلیس برای دستگیری سایر همدستان متهم ادامه دارد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today