ایرنا/ رئیس پلیس راه همدان گفت: بارش باران پاییزی به همراه اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند کرونا موجب خلوت‌شدن جاده‌های برون شهری این استان شد.

سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه همدان در این باره بیان کرد: هم اینک ترافیک روانی را در جاده های این استان شاهد هستیم با این وجود در صورت تردد بین شهری خودروهای بومی و ورود خودروهای غیربومی به استان، دوربین ها اقدام به ثبت تخلف می‌کنند.
وی اضافه کرد: کارمندان و فعالان اقتصادی که شماره پلاک خودروی آنها در اختیار پلیس قرار گرفته است با وجود ثبت تخلف از سوی دوربین اما با توجه به مکانیزم تعریف شده جریمه نمی شوند.
رئیس پلیس راه استان همدان اظهار داشت: در حال حاضر شاهد بارش باران و لغزندگی همه جاده های این استان هستیم که در این شرایط باید با سرعت مطمئنه تردد کرد.
سرهنگ عزیزی اضافه کرد: شب گذشته یک دستگاه وانت نیسان به علت تردد با سرعت غیرمجاز و لغزندگی سطح جاده واژگون شد که در این سانحه یک نفر فوت و یک سرنشین خودرو نیز مجروح شد.
وی بیان کرد: آمار واژگونی خودرو در همدان حدود ۱۱ درصد از نرم کشوری بالاتر بوده و ۵۰ درصد از مجموع سوانح استان را شامل می شود.
رئیس پلیس راه استان همدان علت فراوانی سانحه واژگونی خودرو در همدان را بالا بودن شمار بزرگراه‌ها و فراهم بودن امکان تردد با سرعت غیرمجاز، تردد در حال خواب آلودگی و رانندگی افراد ناوارد برای کسب مهارت رانندگی در بزرگراه و آزادراه ها عنوان کرد.
سرهنگ عزیزی بیان کرد: بر اثر وقوع سانحه دیگری در جاده همدان بیجار راکب موتورسیکلت جان باخت که در این سانحه یک دستگاه وانت با موتورسیکلتی که درصدد عبور از عرض جاده بود برخورد کرد.
  
 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today