ایرنا/ رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب گفت: وضعیت این شهرستان در خصوص بیماری کرونا قرمز و طبق مصوبه ستاد ملی کرونا از امروز طبق اعمال محدودیت‌های کرونایی تمامی اصناف و مشاغل غیرضروری تعطیل و متخلفان برای برخورد قانونی به دستگاه قضا معرفی می‌شوند.

یوسف نظری، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب روز شنبه افزود: تمامی مشاغل گروه های شغلی ۲، سه و چهار از امروز به مدت ۲ هفته حق فعالیت ندارند و تنها مشاغل سطح یک شامل واحدهایی که عرضه مایحتاج عمومی را عهده دار هستند با رعایت پروتکل های بهداشتی حق فعالیت دارند و واحدهای متخلف ضمن پلمب و جریمه به دستنگاه قضا معرفی می شوند.
وی اظهار داشت: هیات رییسه اتاق اصناف، اتحادیه های لوازم خانگی، طلافروشان، پوشاک فروشان، بنگاه های معاملات ملکی و نمایشگاه، آرایشگران مردانه، زنانه، خیاطان، قنادان و اغذیه فروشان، عکاسان، مصالح فروشان تاکنون برای ریشه کنی این بیماری منحوس مشارکت لازم را داشته اند که قابل قدردانی است.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب گفت: تیم های نظارتی در قالب گشت های مشترک به صورت روزانه صبح و عصر و تا پایان فعالیت روزانه اصناف در جهت اعتلای سلامت شهروندان فعال خواهند بود و متخلفان به محاکم قضایی معرفی خواهند شد.
نظری ادامه داد: در این راستا بیش از ۹۰ درصد واحدهای صنفی گروه ۲ و ۳ تعطیل هستند و تعداد آنها بیش از سه هزار و ۱۵۰ واحد صنفی است.
هم اکنون شهرستان های کرمانشاه، کنگاور، سنقر و کلیایی، سرپل ذهاب، هرسین، جوانرود و صحنه در وضعیت قرمز قرار دارند و  شهرستان‌های اسلام آبادغرب، پاوه، ثلاث باباجانی، روانسر، قصرشیرین و گیلانغرب در وضعیت نارنجی هستند و درشهرستان دالاهو نیز  وضعیت زرد است.  
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today