ایسنا/ مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه از آماده باش ۱۲۰ آتش نشان در پی تشدید بارش‌ها در سطح شهر کرمانشاه خبر داد.

احسان سهیلی، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه با اشاره به اشاره به شروع فعالیت موج جدید بارشی از روز گذشته در سطح استان گفت: در پی فعالیت این موج شاهد بارش های گسترده در سطح استان و شهر کرمانشاه هستیم و در همین راستا آتشنشانی کرمانشاه به حالت آماده باش ویژه درآمده است.
وی افزود: نیروهای آتش نشانی در طول سال آماده باش هستند، اما در شرایط بارندگی با آماده سازی تجهیزات آبگیری در شرایط آماده باش ویژه قرار می گیرند.
سهیلی تصریح کرد: هم اکنون ۱۲۰ آتش نشان در سطح شهر کرمانشاه در حال آماده باش هستند و از نیروهای شیفت استراحت هم استفاده کرده ایم.
وی افزود: تاکنون بیش از ۴۰ ماموریت شامل کمک به خودروهای گرفتار در آب و رفع آبگرفتگی منازل در سطح شهر انجام شده و نیروها همچنان مشغول فعالیت هستند.
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرمانشاه با اشاره به پراکندگی آبگرفتگی ها در سطح شهر گفت: این میان بیشترین آبگرفتگی منازل مربوط به شهرک های دولت آباد، جعفرآباد و آریا شهر بوده است.
سهیلی تصریح کرد: در کنار تجهیزات موتورپمپ و کف کش، خودروهای آتش نشانی با یدک کش هم به حالت آماده باش هستند تا سریعا خودروهای گرفتار در آبگرفتگی ها را بیرون بکشند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today