تسنیم/ رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: با توجه به بارش باران، سطح جاده های استان ایلام لغزنده است.

سرهنگ رضا همتی‌زاده، رئیس پلیس راه استان ایلام با اشاره به آغاز بارش‌های پاییزی در استان ایلام و شدت بارندگی اظهار داشت: جاده‌های استان خیس، لغزنده و خطرآفرین برای تردد هستند.
رئیس پلیس‌راه استان ایلام گفت: توصیه اکید به رانندگان ترددکننده در تمام جاده‌های استان ایلام آن است که دقت در رانندگی، پرهیز از سرعت و سبقت را مدنظر داشته باشند و شرایط جوی را در رانندگی لحاظ کنند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: جاده‌های ایلام کوهستانی و کوهستانی بودن توأم با بارندگی؛ کاهش دید را برای رانندگان در پی خواهد داشت لذا کاهش دید سبب افزایش خطر برای رانندگان خواهد بود.
رئیس پلیس‌راه استان ایلام تصریح کرد: بیش از 30 تیم پلیس در جاده‌های استان استقرار دارند و علاوه بر نظارت پرتردد رانندگان در شرایط جوی حاکم بر جاده‌های استان ایلام بر ممنوعیت تردد ناشی از اجرای طرح محدودیت کرونا نیز نظارت دارند.
وی از شهروندان ایلامی خواست و گفت: شرایط جوی، بارش باران، کوهستانی بودن محورهای مواصلاتی و اجرای طرح ممنوعیت سفر این زمینه را به وجود آورده است که در خانه بمانیم و از سفر غیرضرور پرهیز کنیم تا از دو خطر تصادف ناشی از لغزندگی جاده‌ها و شیوع و ابتلا به کرونا نجات پیدا کنیم.
همتی زاده در پاسخ به این سؤال که برای افراد نیازمند به سفر در شرایط اضطراری گفت: برای این‌گونه سفرها افراد می‌توانند با مراجعه به پلیس‌راه استان و شهرستان‌های تابعه برگ تردد مجاز اخذ کنند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/