ایرنا/ مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی گفت: خیران این مجمع از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۷ میلیارد ریال برای درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ کمک کردند.

علیرضا صفاری، مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی اظهار داشت: کمک‌های نیکوکارانه این مجمع بر اساس نیازسنجی‌های مراکز درمانی و بهداشتی استان برای تهیه تجهیزات پزشکی انجام شده است.
وی افزود: دستگاه‌ ونتیلاتور، دستگاه ضد عفونی، اکسیژن ساز، دستگاه ساکشن، ضد عفونی کننده هوشمند از جمله تجهیراتی است که از محل کمک‌های نیکوکاران به مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی استان اهدا شده است.
صفاری با اشاره به پروژه های در دست اجرای این مجمع در حوزه سلامت یادآور شد: هم اکنون مرکز جامع سلامت روستایی در راستقان از توابع شهرستان رازوجرگلان با زیربنای ۵۲۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد ریال در حال ساخت است.
مدیرعامل مجمع خیرین سلامت خراسان شمالی افزود: همچنین پایگاه اورژانس جاده ای بش قارداش با زیربنای ۲۹۹ متر و با هزینه کرد ۸ میلیارد ریال، آماده بهره برداری است.
وی با اشاره به همراهی بیشتر اصحاب رسانه با مجمع خیرین سلامت خاطرنشان کرد: این مجمع همچنان نیازمند کمک خیران در حوزه درمان و سلامت است که با اطلاع‌رسانی خوب رسانه‌ها می‌توانیم شاهد جذب نیکوکاران بیشتری در این حوزه باشیم.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today