ایرنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: تردد افرادی که ساکن این استان هستند اما با خودرو پلاک غیر بومی رفت و آمد می کنند در داخل شهرها از ساعت چهار بامداد تا ساعت ۲۱ محدودیت و ممنوعیتی ندارد.

سرهنگ موسی بزرگی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان اظهار داشت: ورود خودروها با پلاک غیربومی به داخل استان ممنوع است و مشمول جریمه می‌شود، اما افراد ساکن سمنان که دارای خودروهایی با پلاک غیر از ۹۶ و ۸۶ هستند در داخل استان با ممنوعیت تردد مواجه نیستند.
وی بیان کرد: دوربین‌های ثبت تخلف از آغاز محدودیت از ساعت ۲۱ فعال می‌شود و تا قبل از این ساعت افراد بومی یا ساکن استان سمنان دارای پلاک غیربومی نگرانی نداشته باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان ادامه داد: ورود و خروج پلاک‌های غیر بومی به داخل شهر به وسیله پلیس و دوربین‌های ثبت تخلف مورد بررسی قرار می‌گیرد و متخلف جریمه می‌شود.
بزرگی اظهار داشت: محدودیت تردد در تمام شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی از لحاظ شیوع کرونا اجرا می‌شود و براساس آخرین گزارش‌ها، شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار از لحاظ شیوع کرونا در رنگ‌بندی قرمز و بقیه شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد.
وی بیان کرد: در اجرای اعمال محدودیت تردد به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا، هیچ پلاک غیربومی اجازه ورود و از سوی دیگر پلاک‌های بومی نیز اجازه خروج از شهرها را نخواهند داشت.
بزرگی از شهروندان و به خصوص رانندگان خواست که با ماموران پلیس راهور در اجرای این طرح همکاری را داشته باشند و از انجام سفرهای بین شهری پرهیز کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: در صورت بی توجهی به محدودیت تردد و اخطار پلیس، متخلفان جریمه می‌شوند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today