ایرنا/ رئیس پلیس راه البرز گفت: مسافران با توجه به اعمال محدودیت های کرونایی در راه های این استان، از تردد در جاده گردشگری کرج - چالوس خودداری کنند.

سرهنگ رضا گودرزی، رئیس پلیس راه البرز اظهار داشت: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا از امروز شنبه یکم آذرماه خروجی های استان های  با وضعیت قرمز از جمله البرز بسته است، اما شماری از مردم این مسیر را در پیش گرفته که محدوده ورودی استان مازندان بازگردانده می شوند.
وی اضافه کرد: اکنون در محور کرج - چالوس به دلیل اینکه ابتدای حوزه استان مازندران محدودیت تردد اعمال شده، گردشگران نمی توانند به شمال کشور مسافرت کنند.
گودرزی خاطرنشان کرد: همچنین به علت بارش برف و باران در محور کرج - چالوس سطح جاده لغزنده است ضمن آنکه تردد در این جاده فقط برای دسترسی محلی بوده و سفر به استان مازندران مقدور نیست.
فرمانده پلیس راه البرز خاطرنشان کرد: با توجه به احتمال ناپایداری هوا و سقوط سنگ در جاده کرج - چالوس وسایر مسیرهای کوهستانی رانندگان از توقف در حاشیه این گونه راه‌ها خودداری کنند.
وی گفت: رعایت فاصله طولی برای جلوگیری از تصادف و عدم تغییر مسیر ناگهانی در محدوده آزادراهی مهمترین توصیه کارشناس پلیس راه البرز به رانندگان بود.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday