صدا و سیما/ کلاهبردار بورسی در خوزستان به دام پلیس آگاهی استان افتاد.

سرهنگ سهراب حسین زاده، رئیس پلیس آگاهی خوزستان اظهار کرد: در پی وصول سه پرونده کلاهبرداری به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان مبنی بر کلاهبرداری به شیوه سرمایه گذاری در بورس، کارآگاهان تحقیقات ویژه خود بر روی این پرونده را آغاز کردند. 
سرهنگ حسین زاده افزود: پس از بررسی موضوع مشخص شد متهم با ادعای فعالیت اقتصادی و به بهانه ارائه سود‌های کلان از طریق سرمایه گذاری در بورس اقدام به جذب سرمایه و اخذ وجه از شهروندان می‌کرد.
وی ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تخصصی مخفیگاه متهم شناسایی و طی عملیاتی هدفمند و ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی خوزستان بیان کرد: در این عملیات کارآگاهان طی بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی کارت بانکی، طلاجات و وجوه نقد کشف که ارزش آنان برابر اعلام کارشناسان ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است. 
سرهنگ حسین نژاد گفت: از شهروندان عزیز درخواست می‌شود قبل از هرگونه سرمایه گذاری در خصوص افراد، تحقیقات کامل به عمل آورده و از قانونی بودن فعالیت اقتصادی آن‌ها اطمینان حاصل کنند و در صورت مشکوک شدن سریعاً موضوع را به پلیس اطلاع دهند.
 
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today