پلیس فتا/ رئیس پلیس فتا استان یزد از شناسایی فردی خبر داد که که به بهانه خرید لباس مجلسی زنانه در شبکه های اجتماعی اقدام به تهدید و اخاذی از خانم ها می کرد.

سرهنگ مرتضی ابوطالبی، رئیس پلیس فتا استان یزد در این باره گفت: در پی شکایت خانمی مبنی بر اینکه از طریق فردی ناشناس تهدید به اخاذی شده است، موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: طبق اظهارات شاکی، مشخص شد که وی قصد فروش یک لباس مجلسی در یکی از برنامه های واسط داشته است که پس از قرار دادن آگهی، یک فرد ناشناس که خود را زن معرفی کرده بود، مدعی شد که قصد خرید لباس را دارد ولی پس از دسترسی به تصاویر خصوصی شاکیه، اقدام به تهدید و اخاذی از وی را داشت.
سرهنگ ابوطالبی ادامه داد: با توجه به شواهد و مدارک موجود و تحقیقات تخصصی صورت گرفته متهم مورد شناسایی قرار گرفت و به اداره پلیس انتقال داده شد.
سرهنگ ابوطالبی به شهروندان توصیه کرد: یکی از معضلات کنونی جامعه ما حفظ حریم خصوصی افراد است که به اشکال مختلف توسط سودجویان و کلاهبرداران نادیده گرفته شده و با سوء استفاده از مصادیق مختلف نقض این موضوع، از قربانیان اخاذی و هتک حیثیت می‌شود.
سرهنگ ابوطالبی به هموطنان هشدار داد: برخی سودجویان و کلاهبرداران از طعمه‌های خود می‌خواهند که تن به خواسته‌های شیطانی آنها بدهند و اگر این کار را انجام ندهند، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی طعمه‌ها در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌کنند، لذا از هموطنان خواستاریم نسبت به چنین موضوعاتی هوشیار باشند.

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today