مهر/ فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف بیش از ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی در حوزه استحفاظی هنگ مرزی تایباد خبر داد.

سردار مجید شجاع، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: در راستای جلوگیری از ورود مواد مخدر و برخورد قاطع با قاچاقچیان، مرزبانان هنگ تایباد طی ۲ عملیات جداگانه موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی شدند.
وی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان، بیان کرد: ۳ قاچاقچی مواد مخدر که قصد ورود مواد مخدر به داخل کشور را داشتند در یک عملیات منسجم توسط مرزبانان هنگ تایباد غافلگیر شده ضمن دستگیری آن‌ها، ۳۳ کیلو و ۱۰۰ گرم موادمخدر از نوع شیشه، کریستال و تریاک نیز کشف شد.
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به برخورد قاطع با قاچاقچیان اظهار کرد: مرزبانان هنگ تایباد در عملیاتی دیگر در نقطه صفر مرزی با قاچاقچیان مسلح درگیر که با رشادت مرزبانان قاچاقچیان به آن سوی مرز متواری و از محل ۱۱۷ کیلو ۴۹۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین، شیشه و تریاک کشف شد.
سردار شجاع با قدردانی از تلاش مرزبانان استان گفت: برخورد با ورود مواد مخدر این بلای خانمان‌سوز خط قرمز مرزبانان این استان است بنابراین همواره در جهت حراست و حفاظت از مرزهای استان تلاش می‌کنند و اجازه عرض اندام به قاچاقچیان و اشرار را نخواهد داد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar