فارس/ فرماندار زرندیه گفت: بیشترین آسیب و شیوع کرونا در سطح شهرستان مربوط به تجمعات خانوادگی بوده که آمار بیماری را افزایش ‌ می‌دهد.

سیامک سلیمانی، فرماندار زرندیه در این باره اظهار کرد: در راستای مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان زرندیه تمهیدات شهرستانی در نظر گرفته شده به طوری که شبکه بهداشت و درمان شهرستان برنامه عملیاتی تعریف و برای دستگاه‌ها تعیین وظیفه کرده است.
وی بیان کرد: در بخش خرقان از افراد با بیماری زمینه‌ای بانک اطلاعاتی تهیه شده و با همکاری بسیج و شبکه بهداشت خدمات درمانی به این افراد در منازل آنها ارائه می‌شود.
فرماندار زرندیه ادامه داد: با برودت هوا نگرانی‌ها بیشتر شده و شهروندان باید نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توجه جدی داشته باشند؛ بیشترین آسیب در سطح شهرستان مربوط به تجمعات خانوادگی بوده که میزان شیوع بیماری را افزایش ‌ می‌دهد.
سلیمانی تصریح کرد: نقاهتگاه ویژه بیماران کرونایی با هماهنگی بسیج و سایر دستگاه‌های اجرایی پیش‌بینی شده که در صورت لزوم مورد استفاده قرار گیرد.
وی افزود: در شرایط کنونی در زمینه تجهیزات و امکانات نگرانی وجود ندارد اما در صورتی که شهروندان هشدارها را جدی نگرفته و تعداد بیماران افزایش یابد، با مشکلات جدی مواجه خواهیم شد.
فرماندار زرندیه گفت: شهرستان زرندیه صنعتی و جامعه کارگری مهاجر داشته که در صورت بروز شرایط سخت‌تر، در زمینه دستگاه‌های تنفسی و ونتیلاتور با بحران روبرو می‌شویم.


آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today