باشگاه خبرنگاران/ با شروع طرح جامع مدیریت هوشمند تردد، فعالیت پلیس راهور نیروی انتظامی در اجرای طرح پر رنگ است.

سیامک سلیمانی، سرپرست فرمانداری شهرستان زرندیه در حاشیه سرکشی مسئولان این شهرستان از طرح جامع مدیریت هوشمند تردد، گفت: با توجه به سیاست‌های ابلاغی و تدابیر اتخاذ شده در ساعت اولیه شروع طرح شاهد فعالیت پررنگ پلیس راهور نیروی انتظامی در شهرستان کنار سایر مسئولین بودیم.
سرهنگ روح‌الدین یوسفوند، فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه هم در این سرکشی در رابطه با اعمال محدودیت‌های کرونایی گفت: با توجه به اینکه شهرستان زرندیه به عنوان شهر نارنجی شناخته شده، از اول صبح آغاز طرح ممنوعیت تردد اجرا شده و ماموران پلیس راهور رانندگان خودرو‌های غیربومی که قصد ورود به شهر‌های زرندیه داشته باشند را مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون می‌کنند.
او اضافه کرد: به عزیزانی که از صنایع و شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان هستند و با پلاک غیربومی قصد ورود به شهرستان را دارند توصیه می‌کنم معرفی‌نامه فرمانداری را در این زمینه همراه داشتته باشند تا اعمال قانون نشوند.
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه بیان کرد: ساکنان شهر‌های شهرستان زرندیه از جمله مامونیه، زاویه و پرندک هم که پلاک غیربومی دارند باید بیمه نامه خودرو به اسم خود راننده داشته باشند و یا اینکه اگر مستاجر هستند برگه اجاره نامه را همراه داشته باشند تا اعمال قانون نشوند.


آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today