باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس راهور استان سمنان گفت: تردد با پلاک غیربومی توسط ساکنان شهرهای این استان بر اساس بخشنامه ستاد مقابله با کرونا استان به هیچ عنوان مجاز نیست و خبر منتشر شده صبح روز شنبه در مورد مجاز بودن تردد این خودروها اصلاح می شود.

سرهنگ بزرگی، رئیس پلیس راهور استان سمنان اظهار کرد: ورود و تردد خودروها با پلاک غیربومی به داخل استان ممنوع است و مشمول جریمه می‌شود و تنها افراد ساکن سمنان که دارای خودروهایی با پلاک های ۸۶ و ۹۶ هستند مجاز به تردد در داخل استان از چهار بامداد تا ساعت ۲۱ هستند.
وی ادامه داد: ورود و خروج پلاک‌های غیر بومی به داخل شهر به وسیله پلیس و دوربین‌های ثبت تخلف مورد بررسی قرار می‌گیرد و متخلف جریمه می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان پیشتر در ساعاتی قبل عنوان کرده بود که تردد افرادی که ساکن این استان هستند اما با خودرو پلاک غیربومی رفت و آمد می کنند در داخل شهرها از ساعت چهار بامداد تا ساعت ۲۱ محدودیت و ممنوعیتی ندارد.
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا پنجشنبه گذشته تاکید کرده بود که افراد ساکن استان سمنان با پلاک های غیربومی در مدت محدودیت های دو هفته ای کرونایی از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
حبیب الله خجسته پور افزوده بود: این گونه افراد باید برای جلوگیری از جریمه شدن خودرو خود را از پارکینگ منزل خارج نکنند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today