باشگاه خبرنگاران/ بیش از ۸۵ درصد کسبه در چهارمحال و بختیاری در نخستین روز از اعمال محدودیت ها، محدودیت‌های گروه‌های شغلی را رعایت کردند.

سید راشد جزایری، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: بنا بر گزارش تیم‌های بازرسی از صنوف، در نخستین روز از اعمال محدودیت‌های شغلی، بیش از ۸۵ درصد کسبه دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت و محدودیت و تعطیلی‌ها گروه‌های شغلی را رعایت کرده اند.
او با اشاره به قرار گرفتن چهار شهرستان شهرکرد، بروجن، فارسان و کیار در سطح بندی سطح ۳ (قرمز) و سایر شهرستان‌ها در سطح ۲ (نارنجی) نحوه اعمال محدودیت‌ها را مطلوب ارزیابی نمود.
جزایری اضافه کرد: طرح اعمال محدودیت‌های ویژه کرونایی، همزمان با سراسر کشور در شهر‌های پرخطر استان اجرا و تیم‌های نظارتی با مشارکت دستگاه‌های متولی بصورت نمادین در قالب ۱۲ اکیپ ۴ نفره نظارت‌های خود بر نحوه اجرای دستورالعمل ها، محدودیت و ممنوعیت‌ها را در مرکز استان آغاز نمودند.
او ادامه داد: نظارت‌ها بصورت روزانه، مستمر و منظم بر نحوه اعمال محدودیت‌ها در صنوف مختلف و اجرای دستورالعمل‌های حضور کارکنان ادارات انجام می‌شود.
جزایری ضمن درخواست برای تداوم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی صنوف مختلف یادآور شد: تنها در روز نخست اعمال محدودیت ها، نظارت‌ها ارشادی بود و طی روز‌های آینده با متخلفین برخورد و ضمن صورتجلسه در محل و پلمپ واحد صنفی، متخلفین به تعزیرات و دادستانی استان معرفی می‌شوند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday