باریش/ از روز چهارشنبه سامانه جدید بارشی وارد استان می‌شود که این سامانه سبب بارش برف و باران در اغلب مناطق استان خواهد بود و فعالیت آن تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.

مهدی صابری، رئیس گروه پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: با ورود سامانه بارشی به آذربایجان‌غربی شاهد بارش قابل توجه باران در اغلب مناطق استان بودیم.
وی افزود: در حال حاضر سامانه بارشی از سطح استان خارج شده و وضعیت نسبتا آرامی در سطح استان حاکم است، اما با توجه به رطوبت موجود در هوا، هوای نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و بارش پراکنده در برخی از نقاط استان دور از انتظار نیست.
صابری ادامه داد: از روز چهارشنبه سامانه جدید بارشی وارد استان می‌شود که این سامانه سبب بارش برف و باران در اغلب مناطق استان خواهد بود و فعالیت آن تا اوایل هفته آینده ادامه خواهد داشت.
وی گفت: برای چند روز آینده تغییرات محسوس دمایی پیش بینی نمی‌شود.
رئیس گروه پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان‌غربی در ادامه به وضعیت دمایی آب و هوا نیز اشاره و تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شهرستان چالدران با دو درجه زیر صفر سردترین شهر استان و خوی با ۱۴ درجه بالای صفر گرم ترین شهر استان ثبت شده و دمای هوای ارومیه ۹و ۱۷ درجه در نوسان گزارش شده است.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today