ایرنا/ معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج با اشاره به اهمیت اجرای طرح محدودیت های کرونایی برای مهار میزان ابتلا و مرگ‌ومیرها، اعلام کرد که همراهی اصناف کرج در اجرای طرح محدودیت ها قابل تقدیر است.

غفور قاسم‌پور، فرماندار ویژه کرج اظهار کرد: اصناف شهرستان کرج از نخستین روز اجرای طرح محدودیت‌ها، با تعطیلی و کارهای غیرضروری به کمک مسوولان اجرایی و مدافعان سلامت برای کنترل کرونا شتافتند.
وی ادامه داد: اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی و همکاری لازم برای اجرای محدودیت های ایجاد شده امری ضروری است که به کاهش مرگ‌ومیر ناشی از کرونا منتج خواهد شد.
معاون استاندار البرز همچنین، دورهمی های خانوادگی، حضور در اماکن بدون تهویه هوا(ماشین هنگام تردد،پنجره های منازل) را عامل تشدید تلفات عنوان کرد و افزود: مردم باید به توصیه‌های وزارت بهداشت و درمان و قوانین و مقررات وضع شده ضدکرونایی توجه کنند تا بسیج همگانی قطع زنجیره کرونا را شاهد باشیم.
قاسم‌پور اظهار داشت: رعایت حداکثری تمام مقررات و ملاحظات مبارزه با ویروس کرونا از سوی مردم باید صورت گیرد بنابراین از تمام مردم صبور و بصیر می‌خواهیم تا که به دقت مراقب خود، خانواده خویش و اطرافیان خود باشند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday