ایرنا/ فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب گفت: انبار احتکار کالاهای اساسی مردم به ارزش ۲ میلیارد ریال باتلاش ماموران انتظامی در این شهرستان توسط ماموران انتظامی کشف و ضبط شد.

سرهنگ منوچهر رضایی، فرمانده انتظامی سرپل‌ذهاب روز یکشنبه افزود: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری مقدار زیادی اقلام اساسی مردم شامل برنج، پودر لباسشویی، قند، تن ماهی، چای، روغن و ماکارونی کرده این موضوع در دستور کار اطلاعاتی انتظامی پلیس شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: در این انبار که به عنوان یک واحد صنفی آرایشی فعالیت می کرد، ماموران پلیس اطلاعات در یک اقدام غافلگیرانه با مراقبت‌های لازم آن را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی و کسب مجوز لازم به این انبار ورود پیدا کردند.
فرمانده انتظامی سرپل ذهاب گفت: ماموران انتظامی در بازرسی به عمل آمده از محل مورد نظر بیش از ۶ هزار نوع اقلام اساسی مردم را به ارزش ۲ میلیارد ریال کشف و آن را پلمب کردند.
رضایی اضافه کرد: نیروی انتظامی شهرستان با پشتیبانی دادستانی با افراد مخل در جامعه که قصد برهم زدن نظام اقتصادی را دارند برخورد جدی داشته و اجازه اخلال در نظم اقتصادی را به احدی نخواهد داد.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today