رکنا/ فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک تن و ۱۰ کیلوگرم مواد افیونی در عملیات نصر ۸۴ توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در راستای مبارزه همه جانبه و قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر و ممانعت از آلوده کردن جامعه، عملیات یک روزه تحت عنوان نصر ۸۴ در فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی و پس چند روز انجام، اقدامات هوشمندانه و کار اطلاعاتی ویژه به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در این عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان حین کنترل و رصد هوشمندانه به سه دستگاه خودروی سواری که از مرزهای شرقی کشور به سمت استان‌های مرکزی کشور در حرکت بودند مشکوک و آنها را متوقف کردند که در بررسی‌های دقیق صورت گرفته مشخص شد حامل محموله‌ای از مواد افیونی هستند.
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در این عملیات یک تُن و ۱۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی کشف شد که ۹۹۶ کیلوگرم آن تریاک و ۱۳ کیلوگرم آن نیز شیشه است.
میرحیدری، در ادامه از دستگیری هفت قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: با هوشمندی و اقدام به موقع مأموران این افراد در عملی کردن نقشه‌های خود ناکام شدند.
این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: همزمان با اجرای این عملیات طرح کنترل محورهای مواصلاتی و پاک سازی نقاط آلوده استان نیز توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرا شد که در این طرح نیز ۱۰۰ خرده فروش مواد مخدر و ۱۴۵ معتاد متجاهر دستگیر و ۲۰ دستگاه خودروی متعلق به این افراد توقیف شد.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today