رکنا/ گفت: با تلاش ماموران پلیس سیستان و بلوچستان یک باند حرفه ای قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور منهدم، 25 تن شکر قاچاق کشف و عاملان نزاع در بازار مشترک زاهدان دستگیر شدند.

24 آبان ماه کلیپی با عنوان "درگیری با نیروی انتظامی در زاهدان" از سوی کاربران در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، ماجرا از این قرار بود که افرادی در بازار مشترک زاهدان به سمت سرباز ناجا حمله ور شده و شلوغی عجیبی راه انداخته بودند.
این موضوع در گفت و گو با محمود سعادتی، سرپرست فرمانده انتظامی زاهدان پیگیری شد، که خبر آن 26 آبان ماه با عنوان «ناکامی شرور زاهدانی در خلع سلاح سرباز ناجا/ پیگیری ها برای دستگیری عامل درگیری در "بازار مشترک" ادامه دارد« منتشر شد.
در این خبر اعلام شد که پیگیری ها برای دستگیری شرور زاهدانی که قصد خلع سلاح سرباز ناجا را در بازار مشترک زاهدان داشت، در دست انجام است.
به منظور پیگیری موضوع با سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان نیز گفت و گویی انجام شد که در این باره بیان کرد: با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان و انتظامی شهر زاهدان سه نفر از عاملان نزاع مسلحانه و درگیری دسته جمعی در میدان کوزه شهر زاهدان(بازار مشترک) که یکی از آنها قصد خروج از مرزهای شرقی کشور را داشت، طی عملیات ضربتی دستگیر شدند.
وی افزود: حمل سلاح گرم و سرد، درگیری مسلحانه با مردم، نزاع دسته جمعی با افراد، همچنین درگیری و تعرض به ماموران انتظامی از اقدامات شرارت آمیز متهمان دستگیر شده است.
طاهری ادامه داد: در بازرسی از متهمان و مخفیگاه آنان تعداد یک قبضه سلاح شکاری، مقادیری مهمات جنگی، تعداد دو تیغه خشاب کلت کمری، یک قبضه سلاح سرد قمه و مقدار 2 کیلو و 400 گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today