باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، یک هزار و ۷۹۴ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ در استان کرمان جان خود را از دست داده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۷۳۰ نفر است.
وی با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۴۵۶ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۹۷ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۳۶ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۳۶ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۰۵ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است. 
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۱۳ هزار و ۲۹ مورد عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه ۱۵۰ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شدند، تصریح کرد: از این تعداد، ۱۰۰ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۱۴ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۹ مورد از دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۴ مورد از دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۳ مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان تعداد فوتی‌های قطعی مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته را ۲۹ نفر اعلام و بیان کرد: ۱۵ نفر از شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی کرمان، هفت نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، سه نفر از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و سه نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است. 
شفیعی افزود: در مجموع از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان یک هزار و ۷۹۴ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.  

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar