باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان وآران وبیدگل بستری شدند.

سیدعلیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با بیان اینکه تاکنون ۱۰۲ هزار و ۸۴۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۶ هزار و ۹۶۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۵۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند، ۴۱ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، دو نفر اهل آران و بیدگل یک نفر اهل دلیجان و ۳۲ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۸ سال و حداقل سن بستری ۲۹ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: از ۵۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان ۱۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد هفت نفر اهل آران و بیدگل، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل و یک نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۵ سال و حداقل سن بستری ۵۸ است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۹۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۳۴۶ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۴۸ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: ۱۱۳ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۱۰۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
وی توضیح داد: هفت مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که پنج مرد ۶۳، ۷۵، ۹۰، ۷۳ و ۸۷ ساله و دو زن ۴۶ و ۷۵ ساله بوده‌اند، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۹۸ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۰ هزار و ۵۶۸ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today