پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری ۳۰ قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر و کشف ۴۹۶ کیلو مواد افیونی در استان خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در ادامه طرح مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان در اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق مواد مخدر موفق شدند، طی چهار عملیات جداگانه 4 دستگاه خودرو متعلق به سوداگران را توقیف کنند.
وی افزود: ماموران طی سه عملیات ضربتی در 48 ساعت گذشته 30 نفر از سوداگران را شناسایی و دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی 471 کیلو تریاک، 5 کیلو هروئین و 20 کیلو و 500 گرم مواد مخدر شیشه جمعا 496 کیلو و 365 گرم انواع مواد افیونی کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به اینکه 192 کیلو از این مواد با همکاری مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان کشف شده، هدف پلیس از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را افزایش امنیت، آسایش و آرامش شهروندان بر شمرد و تصریح کرد: پلیس با توان عملیاتی بالا اجازه نخواهد داد هنجارشکنان وقاچاقچیان، جوانان این مرز و بوم را آلوده کنند و از مردم درخواست می شود هرگونه موارد هنجارشکنی را به وسیله شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today